Зловмисник хотів щомісячно отримувати від потерпілого кошти, а після ще й відібрав майно.
Поліцейські встановили, що 41-річний мешканець Южного не мав постійного джерела доходу і вирішив одержувати незаконний прибуток, вимагаючи гроші у свого 23-річного знайомого. Правопорушник пригрозив потерпілому фізичною розправою, якщо він не даватиме йому щомісяця по дві тисячі гривень. Молодий чоловік приніс 1400 гривень, та цього виявилося замало для зловмисника, і він вдарив хлопця й наказав віддати годинник вартістю вісім тисяч гривень.
Правопорушника затримали співробітники управління карного розшуку ГУНП в Одеській області. При ньому були гроші і годинник, здобуті в незаконний спосіб.
Слідчі відділення поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 2 під процесуальним керівництвом Доброславської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вимаганні та грабежі, вчинених в умовах воєнного стану. Ці злочини передбачені ч. 4 ст. 189 та ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке тягнуть за собою їхні санкції, - до 12 років позбавленням волі з конфіскацією майна. На час досудового розслідування підозрюваного помістили під варту.
Одеське районне управління поліції № 2
![](1f084bd5-3e2b-4fc7-bb8e-48e95908de70.jpg)