Портал в режимі тестування та наповнення
Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування
Опубліковано 21 вересня 2022 року о 15:15

Вдовиченко Олексій Маратович

Посада: начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Одеській області

Звання: полковник поліції

Телефон: (048) 779-41-00

Час прийому: щочетверга з 15 до 18 години

Телефони:

Чергова частина: (048) 779-41-05

Електронна адреса: [email protected]


Великий Геннадій Євгенович

Посада: начальник чергової частини управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Одеській області

Звання: полковник поліції


Мета та завдання підрозділу:

Штаб є провідним підрозділом Головного управління у сфері організації роботи галузевих служб, органів і підрозділів внутрішніх справ Одещини. Під безпосереднім керівництвом начальника Головного управління підрозділ забезпечує координацію і узгодженість їх дій із захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Основними завданнями підрозділу є постійне відстеження стану оперативної обстановки в області і реагування на її зміни, а також забезпечення оперативного інформування керівництва МВС України, ГУНП України в Одеській області, міністерств і органів виконавчої влади про резонансні злочини й інші надзвичайні події.

Організація роботи чергової частини Головного управління. Організаційне і методичне забезпечення заходів щодо вдосконалення діяльності чергової служби органів і підрозділів внутрішніх справ в одеській області.

Здійснення аналізу стану злочинності, охорони і забезпечення громадського порядку, результатів роботи міськрайорганів внутрішніх справ регіону.

Здійснення інформаційно-аналітичного забезпечення спільно з Управлінням інформаційно-аналітичного забезпечення ГУНП органів державної влади з питань оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ Головного управління.

Організація і проведення засідань колегії і нарад керівництва ГУНП України в Одеській області.

Стратегічне і поточне планування роботи Головного управління і заходів щодо вдосконалення методів оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ регіону.

Координація і узгодження діяльності галузевих служб Головного управління за основними напрямами боротьби із злочинністю й охорони громадського порядку.

Здійснення контролю за дотриманням законів України, актів Верховної Ради України, Президента України і Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів МВС України, розпорядчих документів Міністра, керівництва Міністерства і Головного управління МВС України в Одеській області.

Організація і проведення комплексних інспекцій і контрольних перевірок органів і підрозділів Головного управління.

Здійснення контролю за станом обліково-реєстраційної дисципліни і дотриманням законності в адміністративно-правозастосовній діяльності галузевих служб, органів і підрозділів внутрішніх справ в Одеській області.

Організація військово-мобілізаційної роботи, територіальної і цивільної оборони в ГУНП України в Одеській області.

Координація дій органів внутрішніх справ при виконанні завдань з охорони громадського порядку і боротьби із злочинністю в екстремальних умовах.

Узагальнення і впровадження спільно з галузевими службами Головного управління нових форм і методів роботи, передового досвіду з питань правоохоронної діяльності.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux