Портал в режимі тестування та наповнення
Відділ організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб
Опубліковано 21 вересня 2022 року о 15:20

Усатий Олексій Олексійович

Посада: начальник відділу організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб

Звання: капітан поліції

Телефон: (048) 779-45-65;

 

Основні завдання підрозділу: 

1. Організація діяльності та контроль за роботою ізоляторів тимчасового тримання (далі – ІТТ). Ужиття заходів щодо попередження, виявлення та припинення порушень у роботі ІТТ.

2. Забезпечення встановленого порядку тримання, дотримання прав і законних інтересів осіб, затриманих за вчинення адміністративних правових порушень, за підозрою в учиненні кримінальних правопорушень, осіб, стосовно яких застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, підданих адміністративному арешту та засуджених осіб, під час перебування в ІТТ.

Основні функції підрозділу: 

1. Взаємодія з іншими органами і підрозділами Національної поліції, правоохоронними органами та місцевими органами влади з питань віднесених до компетенції підрозділу.

2. Розроблення або ініціювання розроблення відповідними підрозділами ГУНП проектів організаційно-розпорядчих документів з питань, що належать до сфери діяльності підрозділу.

3. Організація роботи ІТТ, надання практичної та методичної допомоги щодо забезпечення встановленого режиму тримання, здійснення надійної охорони затриманих і взятих під варту осіб, дотримання їх прав та законних інтересів.

4. Організація евакуації осіб, які утримуються в ІТТ, у разі введення надзвичайного чи воєнного стану.

5. Розроблення та запровадження превентивних заходів щодо напущення вступу в неслужбові стосунки працівників ІТТ з утримуваними особами, а також порушення їх прав та законних інтересів.

6. Здійснення збору, узагальнення та аналізу інформації щодо роботи ІТТ. Вивчення проблемних питань у діяльності ІТТ, підготовка пропозицій керівництву ГУНП та УДПЛ щодо шляхів їх вирішення.

7. Проведення перевірок ІТТ з питань забезпечення встановленого порядку тримання та охорони утримуваних осіб, дотримання їх прав та законних інтересів, надання керівництву ГУНП пропозицій щодо заходів реагування в разі виявлення порушень законодавчих, нормативно-правових актів та організаційно-розпорядчих документів.

8. Моніторинг інформації реєстраторів камер відеонагляду ІТТ та інформаційно-аналітичної системи Національної поліції України стосовно затриманих та взятих під варту осіб, які утримуються в ІТТ.

9. Реагування на виявленні порушення встановленого порядку тримання та охорони, прав, законних інтересів затриманих і взятих під варту осіб в ІТТ.

10. Оперативне інформування керівництва ГУНП та УДПЛ про надзвичайні події, допущені під час утримання затриманих і взятих під варту осіб в ІТТ.

11. Забезпечення в межах компетенції представництва інтересів поліції в інших правоохоронних органах, місцевих органах влади, міжнародних та Національних неурядових організаціях, а також участь у зустрічах, консультаціях з представництвами правозахисних організацій та інститутами громадянського суспільства з питань, що належать до сфери діяльності підрозділу.

12. Організація і проведення навчально-освітніх заходів з працівниками ІТТ.

13. Упровадження в діяльність ІТТ позитивної міжнародної практики поліцейської діяльності щодо тримання та охорони затриманих і взятих під варту осіб.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux