Одеські поліцейські затримали 26-річного наркоторговця з партією «товару», підготовленого для відправки і прихованого в побутових речах
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру. Йому загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Протиправну діяльність 26-річного жителя Одеси викрили та задокументували слідчі і оперативники Одеського районного управління поліції № 1.
Поліцейські затримали ділка кілька днів тому «на гарячому» в Київському районі міста під час спроби відправити декілька посилок з психотропами в різні регіони України. Для конспірації чоловік замаскував «товар» в електричному чайнику, чашці, пляшці із сиропом та навіть у пакунку з отрутою для комах. Поліцейські вилучили речовини, один із пакетів перевірили за допомогою експрес-тесту.
Крім цього, правоохоронці провели за місцем мешкання зловмисника обшук, в ході якого вилучили ваги, пакувальний матеріал, мобільний телефон з інформацією, що підтверджує протиправну діяльність власника, а також решту «товару», серед якого – майже пів сотні зіп-пакетів та декілька ємностей з речовинами синтетичного й рослинного походження, які чоловік планував збувати в аналогічний спосіб. Усі речовини скеровано на експертне дослідження.
Слідчі затримали наркоділка у процесуальному порядку. На підставі зібраних доказів наразі йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропної речовини у великих розмірах. Максимальне покарання за цей злочин – десять років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у сумі 211 960 гривень.
В рамках кримінального провадження встановлюється повне коло осіб, причетних до наркотрафіку.
Слідство триває.
Процесуальне керівництво здійснюється Київською окружною прокуратурою міста Одеси.
Одеське районне управління поліції № 1