Налагодив масштабне виробництво наркотиків для продажу: в Одесі поліцейські затримали наркоділка
У зловмисника вилучили небезпечний «товар» загальною вартістю понад 1 млн 225 тис. грн. Він мав бути розповсюджений по всій Україні. Фігуранту повідомлено про підозру. Йому загрожує до 10-ти років ув’язнення з конфіскацією майна.
Правоохоронці встановили, що 32-річний житель Одеси за місцем мешкання виготовляв психотропну речовину амфетамін та наркотичний засіб канабіс. «Товар» чоловік збував клієнтам з усіх регіонів через власну інтернет-крамницю методом схованок та за допомогою сервісів доставки.
Поліцейські задокументували і припинили незаконну діяльність фігуранта. За місцем його мешкання та у транспортному засобі, яким він користувався, провели обшуки. У результаті слідчі вилучили амфетамін, канабіс, прекурсори, лабораторне обладнання, гроші, автомобіль та інші речові докази.
Загальна вартість вилученого наркотичного засобу та психотропної речовини, за цінами «чорного» ринку, складає понад 1 мільйон 225 тисяч гривень.
Фігуранта слідчі затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до 10-ти років з конфіскацією майна. За клопотанням поліцейських суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває. За його результатами, з урахуванням висновків експертів, слідчі дадуть остаточну правову кваліфікацію діям наркоділка та висунуть йому обвинувачення.
Заходи проводили співробітники управління боротьби з наркозлочинністю, кримінального аналізу, слідчого управління ГУНП в Одеській області, за силової підтримки спецпідрозділів поліції КОРД та БПОП, під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.
Відділ комунікації поліції Одещини