Жінку з Одеси та чоловіка з Дніпра притягують до відповідальності за опір правоохоронцям та спричинення їм тілесних ушкоджень під час виконання службових обов’язків

Новини

Правопорушниці загрожує штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до двох років, а правопорушнику - обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Одеситка чинила опір поліцейським, коли ті, виявивши її в закладі харчування нетверезою із немовлям, намагалися з'ясувати, де батько дитини.

«Згодом правоохоронці розшукали чоловіка та передали йому сина, а відносно жінки за невиконання батьківських обов’язків склали адміністративний протокол. За опір працівникам правоохоронного органу вона понесе покарання згідно з ч.2 ст.342 Кримінального кодексу України», - повідомив начальник слідчого відділу відділу поліції №1 Одеського районного управління поліції №1 Степан Кірмікчі.

Приїжджий на відпочинок чоловік на пляжі «Ланжерон» не реагував на прохання персоналу кафе одягнути спідню білизну та розрахуватися за замовлення. Коли ж ті викликали поліцейських, він накинувся на дільничного офіцера поліції з кулаками.

«За умисне нанесення тілесних ушкоджень поліцейському чоловікові оголосили підозру за ч.2 ст.345 Кримінального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання», - розповіла начальниця відділення слідчого відділу відділу поліції №2 Одеського районного управління поліції №1 Ганна Войтенко.

Одеське районне управління поліції №1

поліція
новини