За фактом подій на промтоварному ринку поліцейські розпочали ще два кримінальних провадження

Новини

Дії правопорушників кваліфіковані за статтями 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) та 293 (Групове порушення громадського порядку) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо: вчора, 2 червня, на ринку в Овідіопольському районі невідомі в масках увірвалися у магазин тканин, де влаштували погром зі стріляниною, внаслідок чого поранення отримали двоє працівників торговельного закладу. За цим фактом слідчі розпочали провадження за  ч.4 ст. 296 (хуліганство) ККУ. Цього ж дня поліцейські встановили місце знаходження двох мікроавтобусів, на яких втекли зловмисники, та їх водіїв. Зараз з чоловіками проводяться невідкладні слідчі дії. Встановлюється їх причетність до вказаного правопорушення. Транспортні засоби вилучені та направлені на експертизу. Пошуки інших осіб, причетних до злочину, тривають. Встановлено, що  вони – працівники однієї з охоронних фірм.

Разом з цим, порушення закону вбачається і в діях представників вищевказаного магазину, які, озброївшись травматичною зброєю та битами, умисно пошкодили майно підприємця. Тільки завдяки своєчасному втручанню поліції групове порушення громадського порядку вдалося припинити.

Наразі поліцейські встановили п’ятьох активних учасників цього правопорушення. Вирішується питання про правову кваліфікацію дій кожного з них, а також проводяться заходи по встановленню причетності до злочину інших осіб.       

 

Відділ комунікації поліції Одеської області