В Біляївському районі правоохоронці вилучили велику кількість зброї

Новини

Житель одного з населених пунктів Біляївького району за місцем свого мешкання зберігав велику кількість зброї та самостійно займався відливанням та спорядженням боєприпасів.

Працівники поліції спільно зі Службою безпеки України в Одеській області, прикордонниками та під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області  в рамках операції «Зброя та вибухівка» провели санкціоновані обшуки в двох дачних будинках чоловіка.

В першій оселі було виявлено три міномети, дві гвинтівки, три пістолети системи «Наган», автомат ППС часів Другої світової війни, 84 бойових набоїв калібру 7,62 мм, 458 гільз та 458 куль. Також у чоловіка було виявлено приладдя для самостійного спорядження бойових набоїв, за допомогою якого він сам відливав кулі та начиняв їх зарядом.

В другому будинку чоловіка було виявлено 5 снарядів часів Другої світової війни, 25 патронів калібру 7,62 мм та залишки вибухової речовини.

Відомості за даним фактом внесені  до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Наразі  обшуки тривають.

Відділ комунікації поліції в Одеській області