У Подільську 18-річному хуліганові, який чинив опір поліцейським, загрожує до п’яти років ув’язнення

Новини

Йому повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України - ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ч. 3 ст. 296 (хуліганство).

Після опівночі наряд поліції охорони виїхав в один з барів міста, де спрацювала «тривожна кнопка». За словами працівників закладу, в залі відпочинку сталася бійка між двома відвідувачами. Побачивши людей у формі, зачинщик бійки кинувся тікати. Коли поліцейські наздогнали молодика, він почав висловлювати у їх бік погрози про розправу та кинувся чинити фізичний опір, пошкодивши формений одяг. Щоб припинити незаконні дії правопорушника поліцейські були змушені застосувати заходи фізичного впливу та спеціальні засоби.

«Молодик не тільки не припинив незаконні дії, а й завдав поліцейським травми, покусавши їх за руки. Причиною такої поведінки хлопця, скоріше за все, стало алкогольне сп’яніння. В рамках провадження будуть встановлені всі обставини події і дана оцінка як діям правопорушника, так і самих правоохоронців. Зараз підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України до обрання запобіжного заходу», - прокоментував подію начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко.

Подільський відділ поліції в Одеській області