Спецоперація правоохоронців - в Одесі затримано торговців зброєю

Новини

Заходи проводилися співробітниками кримінальної поліції ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Південного регіону спільно зі слідчим управлінням та за підтримки спецпідрозділу  КОРД.

Двоє військовослужбовців ЗС України, один з яких  вже притягувався до кримінальної відповідальності, були затримані під час спроби реалізувати за 14 тисяч гривень 15 гранат Ф-1 із запалами до них.

«Вказану подію кваліфіковано за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Гранати з запалами до них вилучені та направлені на експертизу, - повідомив заступник начальника ГУНП Сергій Дьоров.  – В ході розслідування встановлено що, вищевказані боєприпаси були привезені одним із  фігурантів з місця проведення операції об’єднаних сил, де на цей час він проходив військову службу».

Наразі встановлюється причетність правопорушників до інших фактів збуту зброї та боєприпасів на території України, а також вживаються заходи щодо затримання правопорушників згідно до ст. 208 КПК України.

Відділ комунікації поліції в Одеській області