Поліцейські встановлюють обставини надзвичайної події з легкомоторним літаком у Малиновському районі Одеси (ОНОВЛЕНО станом на 14.20,ДОДАНО ВІДЕО)

Новини

Він впав на Овідіопольській дорозі. За попередніми даними, постраждали двоє людей.

Зараз на місці події працює поліція. Обставини встановлюються.

СТАНОМ на 13.15

На момент аварії у літаку знаходилися двоє чоловіків. Один з них загинув на місці, інший госпіталізований.

СТАНОМ на 13.50

Встановлено, що обидва чоловіки – пілоти, 1955 року народження. Літак належить одному з підприємств. Наразі поліцейські встановлюють причини та обставини його падіння. Попередньо подію кваліфіковано за ч.3 ст.276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

СТАНОМ на 14.20

У лікарні помер другий постраждалий. Встановлено, що літак проходив сертифікаційне випробування. З місця події поліцейські вилучили план польоту, у якому зазначена його мета та маршрут. За попередньою інформацією, причиною аварії могло стати погіршення самопочуття пілота, який знаходився за штурвалом. Зараз вирішується питання про створення комісії, яка надасть висновки про технічний стан літака. За їх результатами та висновками судово-медичної експертизи про причину смерті загиблих буде прийняте рішення про остаточну правову кваліфікацію події.

Відділ комунікації поліції Одеської області