Поліцейські притягують до відповідальності підприємця, який займався самовільним будівництвом на території Національного природного парку

Новини

В ході досудового слідства встановлено, що 46-річний директор рибодобувного кооперативу самовільно зайняв земельну ділянку та водний простір в межах території Національного природного парку «Тузлівські лимани».

Найнявши працівників, вантажні автомобілі та гусеничний екскаватор, він розпочав будівництво насипу, який планував використовувати у якості причалу. Незаконні роботи проводили на піщаній косі Чорного моря біля с. Лебедівка.

«Фігуранту повідомили про підозру у правопорушенні, передбаченому частиною 4 статті 197-1 Кримінального кодексу України, тобто у самовільному будівництві на самовільно зайнятій земельній ділянці, що відноситься до особливо цінних земель в охоронних зонах. Недобросовісному підприємцю загрожує від одного до трьох років ув’язнення. По закінченню досудового слідства матеріали справи з обвинувальним актом будуть скеровані до суду для визначення покарання», - прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Олег Чукань.

Білгород-Дністровський районний відділ поліції в Одеській області

поліція
новини