Поліцейські перевіряють інформацію про розпилення газу на території однієї зі шкіл у Біляївському районі (ОНОВЛЕНО)

Новини

За попередніми даними внаслідок інциденту постраждало близько 20 учнів.

До поліції надійшло повідомлення від директора навчального закладу про те, що невідомий на перерві розпилив газовий балончик у приміщенні класу. Внаслідок цього до медичного закладу було госпіталізовано близько 20 учнів. Згодом аналогічне повідомлення надійшло і з місцевої лікарні.

Зараз на місці події працюють поліцейські. Після встановлення усіх обставин вказаному факту буде дана відповідна правова кваліфікація.

ОНОВЛЕННЯ:

Внаслідок інциденту до лікарні з попереднім діагнозом опік дихальних шляхів перцевим газом було доставлено 36 учнів школи. Після надання допомоги 26 з них покинули медичний заклад, ще десятьом зараз надається медична допомога.

Попередньо встановлено, що перцевий газовий балончик у школу приніс учень 9 класу та розпилив його під час перерви. Зараз газовий балончик вилучений. Вирішується питання про притягнення батьків учня до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП. На місці події продовжують працювати слідчо-оперативна група Біляївського відділу поліції, керівництво та інспектори ювенальної превенції ГУНП в Одеській області. Перевірка триває.