Олег Бех: правоохоронці готові забезпечити публічну безпеку та правопорядок на Одещині під час святкування Дня Державного прапора та 30-ї річниці Незалежності України

Новини

З 20 по 25 серпня в регіоні відбудеться близько 180-ти святкових та урочистих заходів, присвячених загальнодержавним святам. Безпосередньо в Одесі заплановано 19 урочистостей. Правопорядок у місцях їх проведення забезпечуватимуть чотири тисячі правоохоронців із числа поліцейських та військовослужбовців.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Олега Беха, усі підрозділи правоохоронного органу переведені в посилений варіант несення служби. У цілодобовому режимі в поліцейському главку працює ситуаційний центр, до складу якого входять представники всіх органів, які координуються МВС. Вони моніторять обстановку в місцях зібрання людей, на  в’їздах та виїздах міста, до ситуаційного центру стікається вся інформація про оперативну ситуацію в регіоні в цілому.

Найбільш насиченими подіями будуть 23 та 24 серпня. В День Державного прапора України на Одещині заплановано проведення 63-х масових заходів, з яких 6 відбудуться в Одесі. Попередньо участь у них візьме близько 25-ти тисяч громадян, 10 з яких буде на території обласного центру. Публічну безпеку і порядок в області в цей день забезпечуватимуть близько 1500 правоохоронців.

У День Незалежності України в регіоні заплановані 82 масові заходи, з яких 13 - на території Одеси. Очікується, що участь у них візьме близько 70-ти тисяч людей, 50 з яких буде зосереджена в Одесі. Публічну безпеку і порядок на території області забезпечуватимуть в цей день близько 2300 правоохоронців.

Шановні жителі та гості Одещини! Ми вітаємо всіх зі знаменними для українців святами і бажаємо всім миру, добра та злагоди.

Будьте уважними, дотримуйтеся правопорядку, слідкуйте за дітьми, особливо в місцях масових скупчень громадян. У разі необхідності відразу звертайтеся по допомогу до поліції. Гарного всім відпочинку!

Відділ комунікації поліції Одеської області

Матеріали для ЗМІ