Одеські поліцейські розшукали у столиці екстрасенсів-аферистів

Новини

Працівниками одеського Управління стратегічних розслідувань спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань НПУ та управління «КОРД» ГУНП в Одеській області затримано трьох членів злочинної групи, які розшукувалися правоохоронними органами за вчинення шахрайських дій.

Більше двох років члени групи ошукували громадян під виглядом екстрасенсів. Вартість їх «магічних» послуг складала від сорока до шістдесяти тисяч доларів США. Коли ошукані жертви, не відчуваючи ніякого позитивного впливу на своє життя, вимагали повернути гроші, аферисти погрожували їм «кармічною» розправою. Одна з таких постраждалих звернулася по допомогу до правоохоронців.

Нагадаємо, що влітку цього року четверо членів групи були заарештовані. Ще троє «екстрасенсів», намагаючись уникнути покарання, переховувалися від органів досудового слідства.

Наразі 40-річна «цілителька» та двоє її колег-аферистів, 1987 та 1988 р.р.н., затримані у столиці. За місцем мешкання одного з «магів» вилучені набої калібру 7.62 мм, які направлені на експертизу.

 

Відділ комунікації поліції Одеської області