На період літнього сезону в Одесі відновили роботу тимчасові поліцейські станції

Новини

Територіально вони базуються на пляжах «Ланжерон» та «Аркадія», вулиці Золотий берег і в парку імені Максима Горького. Обслуговуватимуть їх цілодобово майже 100 правоохоронців.

Сьогодні начальник Одеського районного управління поліції № 1 Максим Бойко провів об’єднаний інструктаж всіх підрозділів, які реалізовуватимуть функціонування станцій. Керівник територіального підрозділу поліції наголосив правоохоронцям на важливості посилення заходів публічної безпеки і порядку в прибережній та паркових зонах відпочинку, центральній та історичній частинах Одеси.

«Щоденно до міста прибувають жителі тимчасово окупованих ворогом територій, повертаються додому місцеві. А з настанням літа громадяни линуть до моря, до місць масового дозвілля. Ваше завдання – не допускати та своєчасно реагувати на вчинення злочинів і правопорушень у громадських місцях, забезпечувати заходи правового режиму воєнного стану, в тому числі дотримання вимог комендантської години, заборони перебування населення в межах прибережної захисної смуги Чорного моря, допомагати людям у всьому, що стосується їхньої безпеки», - зазначив полковник поліції.

Наряди правоохоронців постійно знаходяться на станціях, патрулюють прилеглу територію, роздають листівки з нагадуванням про замінування узбережжя та локаціями поліцейських станцій і бомбосховищ, допомагають всім, хто цього потребує. Звертайтеся в будь-який час.

Відділ комунікації поліції Одеської області

поліція
новини
безпека