На Одещині в Красносільській територіальній громаді розпочала роботу поліцейська станція

Новини

Знаходиться вона в селі Корсунці на вулиці Колгоспній, 88 Д. Працюватимуть тут поліцейські офіцери громади старші лейтенанти поліції Євген Федорович Наумов та Денис Геннадійович Сокольников і капітан поліції Олена Федорівна Пастернак.

Громаді правоохоронців представив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Олександр Гостіщев. «До того, як опинитися тут, поліцейські офіцери громади пройшли серйозний відбір і навчання. Націлені на ваші інтереси та проблеми, вони стануть вашими партнерами, друзями та захисниками. Дякую всім за велику роботу, яку ми разом провели, щоб втілити в життя цей важливий проєкт», - зазначив Олександр Гостіщев.

Красносільська ОТГ є однією з найбільших в Одеській області: до її складу входять 14 населених пунктів, у яких проживає майже 13 тисяч людей. Тому поява в ній поліцейської станції та «своїх» правоохоронців – величезний крок до виходу на новий рівень забезпечення населення якісним правоохоронним сервісом.

Для роботи поліцейських офіцерів громади місцева влада та керівництво правоохоронних органів створили належні умовами, вони забезпечені всім необхідним устаткуванням та транспортом.

Голова Красносільської сільської ради Марина Архірій відкриття поліцейської станції назвала знаковою подією для своєї громади, що стала можливою завдяки цілеспрямованій роботі, взаємній співпраці місцевої влади та Національної поліції. «Впевнена, що завдяки нашій взаємодії безпека наших мешканців буде на найвищому рівні», - наголосила вона.

Довідково: окрім Красносільської, поліцейські станції працюють в Лиманській та Дивізійській ОТГ, місцеве населення яких обслуговують п’ятеро із двадцяти двох поліцейських офіцерів громади, що пройшли навчання в Харківському Національному університеті внутрішніх справ. Ще дванадцять кандидатів у вісім територіальних громад завершують конкурсний відбір.

Відділ комунікації поліції Одеської області