На Одещині правоохоронці затримали кримінального авторитета, якому було доручено «наглядати» за Чорноморськом

Новини

Після арешту попередника всю повноту неформальної кримінальної влади на території міста прийняв на себе 31-річний місцевий житель, за плечима якого ряд тяжких злочинів, зокрема замах на вбивство та спричинення тілесних ушкоджень.

Встановлено, що молодик, маючи підтримку представників вищої ланки кримінальної ієрархії, координував та провадив злочинну діяльність в своєму місті й утримував так званий «злодійський общак», куди доходи стікали шляхом пограбувань, розбійних нападів, крадіжок та іншими злочинними методами.

Детективами Слідчого управління ГУНП в Одеській області за оперативної підтримки співробітників Служби безпеки України та процесуального керівництва обласної прокуратури було доведено, що «наглядач» за Чорноморськом залучив чотирьох підпорядкованих йому осіб, щоб «вибити» 5500 доларів США уявного боргу з жителя Одеси. Спільники схопили чоловіка біля його дому, заштовхали в автомобіль і утримували в неволі під тиском фізичного насильства. А зрозумівши, що більше 5000 гривень та 100 доларів, які були при жертві, вони не отримають, відібрали, що було, і поїхали.

Справи посланців уже розглядаються в суді. Їхньому ж лідеру за результатами досудового розслідування вчора оголосили підозру в умисному поширенні в суспільстві злочинного впливу (ч.1 ст.255-1 Кримінального кодексу України), організації незаконного позбавлення волі, вчиненого з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст.27, ч.2 ст.146 ККУ) та організації пограбування, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст.27, ч.2 ст.186 ККУ).

Підозрюваний затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне правопорушнику загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Одеське районне управління поліції № 2

поліція
вор в законі