На Одещині правоохоронці викрили двох жителів Ізмаїльського району в оборудках з металобрухтом

Новини

Правопорушники організували пункти прийому металевих виробів, хоча не були зареєстровані як суб’єкти господарювання. За нехтування правилами господарської діяльності їм повідомили про підозри за ч.1 ст.213 (порушення порядку здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України.

46-річна жителька Ізмаїла влаштувала пункт прийому металобрухту на власному подвір’ї. З її домоволодіння правоохоронці вилучили більше тони чорного та кольорового металів, промислові ваги та гроші.

В автомобілі іншого правопорушника – 23-річного ренійця - виявили 70 кілограмів чорного металу, кошти та ваги. Встановлено, що молодик на «Ford Тransit» збирав металобрухт у селах своєї громади.

Обидва фігуранти планували виручити гроші на збуті незаконно зібраних металевих виробів. На вилучене під час санкціонованих обшуків майно правоохоронці наклали арешт, а самим правопорушникам згідно з законодавством загрожує від штрафу до року обмеження волі. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.

Ізмаїльський районний відділ поліції в Одеській області

поліція
новини