На Одещині правоохоронці оголосили підозру голові правління приватного акціонерного товариства у привласненні майже десяти мільйонів гривень інвестора шляхом зловживання службовим становищем

Новини

Вирішується питання про обрання правопорушнику запобіжного заходу. За протиправні дії йому загрожує від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Встановлено, що 38-річний чоловік, обіймаючи посаду голови Товариства в Чорноморську, протягом 2014-2015 років привласнював кошти, що надходили від інвестора для будівництва багатоповерхівки на території міста. Сума збитку, завдана забудовнику, склала майже десять мільйонів гривень.

За результатами досудового розслідування, яке проводять слідчі територіального підрозділу поліції за оперативного супроводу працівників управління захисту інтересів суспільства і держави, під процесуальним керівництвом Чорноморської окружної прокуратори зловмиснику повідомили про підозру за частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі клопочуть про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідство триває.

Одеське районне управління поліції № 2