На Одещині поліцейські притягнули до відповідальності батьків дітей, які ображали свого однолітка

Новини

Підлітки пояснили, що для них це була лише гра, проте після спілкування з поліцейськими вони попросили вибачення як у самого хлопця, так і у його батьків.

Наприкінці січня поточного року до Арцизького відділу поліції в Одеській області звернулася жителька районного центру з заявою про те, що її малолітнього сина ображали однолітки.

В ході проведення перевірки працівниками поліції було встановлено, що описані в заяві події мали місце ще влітку. Хлопець та дівчина прив’язали 14-річного сина заявниці скетчем до стовпа, заклеївши йому рот та руки. Свої дії вони знімали на відео, яке трохи згодом виклали у мережу Інтернет. За їх словами, хлопець сам погодився, щоб з ним вчинили зазначені дії, але заявниця повідомила, що її син має проблеми зі здоров’ям, тож не до кінця усвідомлює погані вчинки.

З дітьми було проведено роз’яснювальну роботу про неприпустимість подібної поведінки. Їхніх батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім цього, працівниками поліції було проведено з учнями Арцизького навчального закладу № 1–гімназія профілактичну бесіду про  наслідки жорсткого поводження з однолітками, в ході якої діти, які образили сина заявниці, у присутності всієї аудиторії попросили пробачення у хлопця та його батьків.

Арцизький відділ поліції Одеської області