Мешканцю Суворовського району Одеси правоохоронці оголосили підозру в погрозі насильством журналісту та перешкоджанні професійній діяльності

Новини

Нагадаємо: під час запису відеосюжету про заклади харчування на узбережжі в «Лузанівці» керуючий одним із ресторанів вступив із представниками місцевого телеканалу в конфлікт і вдарив відеооператора. 51-річного правопорушника обурило, що люди з камерами зайшли до закладу та розпочали зйомку без його дозволу.

За результатами досудового розслідування, яке проводять слідчі відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 за оперативного супроводу Управління захисту інтересів суспільства і держави ГУНП та процесуального керівництва Суворовської окружної прокуратури м. Одеси, фігуранту повідомили про підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст.171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) та ч.1 ст.345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста). За скоєне чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі.

Відділ поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1