2 травня в Одесі публічну безпеку і порядок забезпечуватимуть більше 2 тисяч правоохоронців

Новини

Разом з одеськими поліцейськими на вулиці міста вийдуть військовослужбовці Національної гвардії, курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, та правоохоронці з інших регіонів України. Усі вони в посиленому режимі патрулюватимуть вулиці та місця масового скупчення громадян.

Крім цього, у місцях проведення масових заходів працюватимуть поліцейські групи превентивної комунікації - так звана поліція діалогу. Ці поліцейські не застосовуватимуть жодних заходів примусу, адже їхні основні завдання – це налагодження взаємодії поліції та населення й попередження будь-яких конфліктних ситуацій під час масових заходів. Вони роз’яснюватимуть громадянам їхні права та обов’язки, а також чинне законодавство України та наслідки його порушення.

Нагадуємо: з метою недопущення порушень публічного порядку на Куликовому полі та Соборній площі будуть введені тимчасові обмеження. Вхід до вказаних місць здійснюватиметься тільки через встановлені там фільтраційні пункти. Також у цих районах діятимуть обмеження руху транспорту. Так само нагадуємо про заборону виготовлення, поширення, а також публічного використання символіки комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів.

Шановні одесити та гості міста! У разі виникнення будь-яких конфліктних ситуацій просимо звертатися до правоохоронців. Пам’ятайте: агресивна поведінка, яка може призвести до вчинення правопорушень, неприпустима. Лише спільними зусиллями поліції та населення ми зможемо зберегти у місті спокій, не допустивши безладу та беззаконня.

Відділ комунікації поліції Одеської області