Портал в режимі тестування та наповнення

Збував канабіс у тамбурі власного підʼїзду: поліцейські викрили 25-річного одесита в оборудках з наркотиками

Опубліковано 11 лютого 2026 року о 13:00

Слідчі вилучили у зловмисника «товар». Ділку повідомили про підозру. За скоєне йому загрожує до 10-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Протиправну діяльність 25-річного жителя Київського району міста викрили оперативники та слідчі відділу поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 1.

Поліцейські задокументували, як чоловік двічі збув одному й тому ж «клієнту» загалом три полімерні пакетики із канабісом вагою 12,6 грамів, за що отримав від покупця 4 000 гривень. Обмежений в обігу наркотик фігурант продавав у тамбурі підʼїзду багатоповерхівки, в якій сам мешкав.

Збутий наркотичний засіб правоохоронці підтвердили за допомогою експертних висновків, а «продавця» затримали у процесуальному порядку після останньої оборудки.

Під час обшуку в оселі ділка слідчі вилучили 13 пакетиків та 2 контейнери з речовинами рослинного походження, схожими на канабіс, пристрої для подрібнення наркотичних речовин і їх куріння із залишками та нашаруваннями, пакувальний матеріал, електронні ваги, мобільний телефон, гроші, а також предмет, зовні схожий на револьвер. Частину речових доказів скеровано на експертні дослідження.

Як повідомив начальник слідчого підрозділу територіального відділу поліції Олег Зощук, на підставі достатньої кількості зібраних доказів наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч.ч. 1, 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – в незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та незаконному збуті наркотичного засобу, зокрема вчиненому повторно. Згідно із чинним законодавством, цей злочин карається позбавленням волі на строк до десяти років із конфіскацією майна. За клопотанням слідчих суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 183 040 гривень, яким він скористався. 

В ході досудового розслідування, яке триває під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси, поліцейські встановлюватимуть всі обставини злочину, зокрема канал надходження наркотику до підозрюваного. 

Одеське районне управління поліції № 1

1 з 6
2 з 6
3 з 6
4 з 6
5 з 6
6 з 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux