Відпочивай на водоймах безпечно
Літо добігає кінця, але на узбережжях Одещини все ще багато відпочивальників, тож поліцейські продовжують проводити профілактичні заходи з громадянами для попередження нещасних випадків.
Днями ювенальні поліцейські Березівського районного відділу поліції Дмитро Іванов, Тетяна Соколова та Аліса Недзельська спілкувалися з відпочивальниками біля Тилігульського лиману.
Правоохоронці закликали людей відвідувати виключно дозволені для відпочинку пляжі, не ігнорувати сигнали про повітряну небезпеку, не чіпати вибухонебезпечні знахідки.
Дітям наголошували, що небезпечними є стрибки у воду з висоти, запливи далеко від берега, ігри зі штовханиною та зануреннями.
Батьків просили не залишати без нагляду малих дітей та контролювати поведінку підлітків, а також постійно нагадувати їм правила безпечного відпочинку.
Поліцейські закликають усіх бути свідомими і дбати про свою безпеку, дотримуючись настанов.
Березівський районний відділ поліції Одещини