На Одещині судитимуть 45-річного жителя Кодимської ОТГ за вбивство односельця

Вбивство

Обвинувальний акт відносно фігуранта скерований до суду. За вчинене йому загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Трагічна подія сталася в березні поточного року. Тіло мертвого чоловіка з явними ознаками насилля в підсобному приміщенні виявив один з жителів села і одразу повідомив про страшну знахідку поліцейських. Згідно з експертним дослідженням, причиною смерті 65-річного небіжчика стали множинні перелами кісток обличчя, крововиливи та набряк мозку.

В ході проведення першочергових слідчих дій місцеві правоохоронці встановили, що чоловік загинув від рук односельця, з яким перебував у тривалих неприязних стосунках. Правопорушника, який намагався втекти і уникнути покарання, затримали на залізничному вокзалі, де він вдавав з себе біженця.

Фігурант на допиті розповів, що старий прийшов до нього на подвір’я і вчинив сварку, чим розлютив його. Сильніший фізично він бив супротивника по голові доки той не втратив свідомість, а потім, щоби приховати сліди злочину, перетягнув тіло на територію сусіднього домоволодіння. Побачивши, що  пенсіонер ще живий, він довів свій злочинний умисел до кінця за допомогою леза.

На етапі досудового слідства поліцейськими була зібрана достатня кількість доказів провини обвинуваченого, проведена низка експертних досліджень, в тому числі на осудність, після чого обвинувальний акт і матеріали кримінального провадження були направлені до суду, який винесе свій вердикт.

Відділ поліцейської діяльності №1
Подільського районного управління поліції Одеської області