На Одещині поліцейські викрили 28-річну мешканку Балти у вбивстві своєї новонародженої дитини

Вбивство

Вирішується питання про оголошення їй підозри за статтею 117 Кримінального кодексу України та обранні запобіжного заходу.

Жінка звернулася на прийом до лікаря-гінеколога, яка виявила у пацієнтки ознаки недавніх пологів і повідомила про це в правоохоронні органи. Поліцейським, які проводили подальшу перевірку, громадянка розповіла, що на облік по вагітності в жіночій консультації вона не ставала свідомо, оскільки дитина була небажаною і вона позбулася її відразу після пологів.

«Тиждень тому, відчувши родові перейми, фігурантка пішла на беріг річки, розташованої неподалік оселі, де народила дівчинку і відразу кинула її в воду. Тіло немовляти поліцейські направили судово-медичному експерту для встановлення причин смерті. Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури» - повідомив начальник Подільського районного управління поліції Віталій Мельниченко.

За умисне вбивство новонародженої дитини законом передбачено покарання у вигляді до п'яти років обмеження або позбавлення волі.