Портал в режимі тестування та наповнення
В Одесі розпочалася «Спартакіада-2018»
Опубліковано 14 березня 2018 року о 14:34

Вже сімдесят років поспіль колективи фізичної культури Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України змагаються за першість у різних видах спорту представники силових структур, серед яких і працівники поліції Одеської області.

Цього року «Спартакіада» розпочалася з боротьби самбо. У змаганнях з даного виду спорту  взяли участь більше 80 спортсменів з 13 колективів фізичної культури облорганізації «Динамо» України.  Попереду – змагання з плавання, гирьового спорту, шахів, кросу, волейболу, поліатлону, міні-футболу, службового триборства, баскетболу та легкої атлетики. Завершальним етапом цьогорічної «Спартакіади» буде спортивне свято з проведенням сімейних змагань.

За результатами першого етапу змагань у загальному заліку команда ГУНП в Одеській області посіла друге місце. В особистих заліках місця розподілилися наступним чином: першість вибороли Петро Шушумков (вагова категорія до 57 кг) та Анатолій Волошинов (до 100 кг); другими стали: Наврузалі Гадирлі (до 74 кг), Олексій Бабенко (понад 100 кг) та Олег Гула (до 82 кг), третє місце у ваговій  категорії понад 100 кг посів Денис Ткачук, а четвертим у категорії до 68 кг став Юрій Сульжицький.

Усі переможці змагань були нагороджені медалями та цінними подарунками. Команда отримала грамоту та кубок.

Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів та перемог!