Під час заходу біля консульства РФ на підтримку українських моряків один з учасників акції намагався залити фарбою розміщену на воротах табличку з назвою дипломатичної установи. На вимогу правоохоронців не порушувати публічний порядок чоловік не відреагував та продовжив протиправні дії. У цей час інший учасник події почав відтягувати поліцейських, перешкоджаючи їм виконувати свої повноваження.
В результаті протиправних дій фарбою були залиті поліцейські, які забезпечували охорону публічного порядку.
В теперішній час обидва правопорушники запрошені до відділення поліції для надання пояснень. Вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ст. 173 (дрібне хуліганство) та ст. 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОНОВЛЕНО станом на 15.30
Повернувшись до консульства, один з правопорушників, відносно якого сьогодні вже було складено два адміністративні протоколи, порушуючи публічний порядок, перекинув через огорожу декілька запалених фаєрів. Зараз чоловік повторно запрошений до відділення поліції для надання пояснень.
Відділ комунікації поліції в Одеській області