У Болградському районі отримав покарання чоловік, який у нетверезому стані та без навичок водіння сів за кермо автомобіля і допустив смертельну ДТП
Правопорушника засуджено до позбавлення волі та права керування транспортними засобами.
Подія сталася на ґрунтовій дорозі неподалік населеного пункту Виноградівка Арцизької громади. В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 31-річний житель Білгород-Дністровського району у стані алкогольного сп’яніння та без навичок водіння сів за кермо вантажного автомобіля «Volkswagen». Під час руху водій не впорався з керуванням та в’їхав у придорожнє дерево.
У салоні, окрім керманича, перебували двоє його товаришів 28 та 31 років. Молодший за віком пасажир загинув від травматичного шоку, спричиненого тяжкими травмами голови, тулуба та кінцівок, а старший – отримав тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості у вигляді струсу головного мозку, перелому потиличного мищелка, забою хребта та множинних травм і саден.
Водій зазнав незначних ушкоджень. Перевірка на стан сп’яніння показала в його організмі 1,29 проміле алкоголю, що майже в 6,5 разів перевищує допустиму норму.
Слідчі поліції затримали правопорушника у процесуальному порядку. За їхнім клопотанням суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
На підставі зібраних поліцейськими доказів, у тому числі висновків низки судових експертиз, фігуранту було висунуто обвинувачення в порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп`яніння, що спричинили смерть потерпілого.
До суду правоохоронці скерували обвинувальний акт за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Розглянувши отримані матеріали, суд визнав фігуранта винним та призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на п’ять років.
Болградський районний відділ поліції Одещини