На Одещині проведено профілактичне відпрацювання представників «криміналітету»

stoprussia

Працівники Департаменту стратегічних розслідувань спільно з теруправлінням  в Одеській області Нацполіції перевірили представників «криміналітету» щодо можливої співпраці із російськими засланцями та диверсійно-розвідувальними групами. 

До оперативників надходила інформація, що особи місцевого злочинного світу нібито пообіцяли ворожим спецслужбам дестабілізувати ситуацію в регіоні,  а відтак створити умови для його захоплення. Тож поліцейські відпрацювали осіб, які мають чи мали зв’язки з кримінальним світом.

За результатами заходів поліцейські вилучили зброю, набої, гранати, ножі.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження. Після проведення експертного дослідження буде вирішуватися питання про повідомлення підозр.

Крім того, одним із інструментів перевірки правдивості показань вказаної категорії осіб було опитування за допомогою поліграфу. Усі дослідження проведені за згодою, без будь-якого примусу чи спротиву. Результати показали, що інформація про їх можливу співпрацю з ворогом – це фейк. 

Попереджаємо осіб, котрі намагатимуться грати на руку ворогові: реакція поліцейських буде миттєва - і винуватці нестимуть покарання за свої протиправні дії.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

 

поліція
безпека
ДСР
stoprussia