Увага! Розшукується Кутафін Сергій! (ОНОВЛЕНО станом на 20.30)

Розшук

Відділом поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 розшукується засуджений за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.15 та ч.2 ст.185 ККУ, Кутафін Сергій Олександрович, 1980 р.н., який 20 липня поточного року скоїв втечу з Одеського слідчого ізолятора. В місті введена поліцейська операція «Сирена».

Прикмети: зріст 170-175см, худорлявої статури, темне волосся, коротка зачіска, очі карі, має подряпини на тілі та руках.

Був одягнений: у джинси синього кольору, без взуття.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місце знаходження розшукуваного, просимо зателефонувати до відділу поліції  № 1 Одеського РУП № 1 за номером (048) 765-75-27 або на спецлінію «102».

ОНОВЛЕНО:

Зловмисника затримано. Спеціальну поліцейську операцію "Сирена" знято. Подробиці згодом.

ОНОВЛЕНО станом на 20.30:

Втікача поліцейські розшукали в Малиновському районі міста: він переховувався в господарському приміщенні у дворі своєї знайомої.

Зараз правопорушник знаходиться у територіальному відділі поліції. Вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тепер, окрім вже призначеного судом покарання за крадіжку,  чоловік відповідатиме й за втечу з-під варти за ч.1 ст.393 Кримінального кодексу, що передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

Одеське районне управління поліції № 1