Замовити страховий поліс на автомобіль відтепер можна через Електронний кабінет водія

Регіональний сервісний центр МВС України

До переліку функцій в Електронному кабінеті водія додали ще один корисний сервіс – замовлення страхового поліса на авто онлайн.

За два тижні до закінчення терміну дії страхового полісу колір його позначки зміниться і власник транспорту зможе вчасно оформити новий, також онлайн. А громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою, головне – вказати документ, що підтверджує статус.

Сервісні центри МВС у постійному пошуку оптимальних шляхів надання послуг, тому Електронний кабінет водія наповнюється новими «фішками» і користується неабияким попитом у водіїв. Так, протягом минулого року ним скористалися понад 720 тисяч осіб, з початку поточного року – 315 тисяч.

Нагадуємо, що в Електронному кабінеті водія можливо здійснити обмін та відновлення посвідчення водія, призначити належного користувача на авто, відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР, за необхідності – верифікувати водійські документи, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та замовити індивідуальні номерні знаки.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на офіційному сайті.

Регіональний сервісній центр ГСЦ МВС в Одеській області