Портал в режимі тестування та наповнення

ПРЕС-РЕЛІЗ НАЙБІЛЬШ РЕЗОНАНСНИХ ЗЛОЧИНІВ ТА ПОДІЙ ЗА 13.04.18

Опубліковано 14 квітня 2018 року о 09:00

До Подільського відділу поліції із заявою звернулась управляюча одним із магазинів в м. Подільськ. Жінка повідомила, що невідомий викрав з магазину парфумерію на суму більше 500 гривень. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці викрили 40-річного подільчанина, який надав правдиві свідчення.

Того ж дня співробітники Авангардського відділу поліції викрили 33-річну одеситку, яка в одному із місцевих гіпермаркетів поцупила продукти та канцелярські приналежності на суму більше 700 гривень. Жінка надала правдиві свідчення та повернула награбоване.

До Ізмаїльського відділу поліції із заявою звернувся 40-річний житель м. Ізмаїл. Чоловік поскаржився, що з будівельного майданчика, де він працює, зникли два газові котли, тридцять алюмінієвих профілі від каркасу металопластикових вікон та велосипед. Все майно невідомий викрав з господарського приміщення, зірвавши навісний замок. В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці викрили 30-річного ізмаїльчанина, який надав правдиві свідчення.

При використанні даної інформації посилання на ВК ГУНП в Одеській області обов’язкове

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux