Правоохоронці за лічені години затримали двох вуличних грабіжників
Чоловіки вирвали з рук жінки сумку та намагалися втекти з місця злочину. Наразі зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Близько 23 години ночі жінка йшла по вулиці та помітила, що її переслідують двоє чоловіків. Через кілька хвилин один з них підбіг до неї і вирвав з рук сумку, в якій знаходився гаманець, банківські картки, мобільний телефон та інше майно. Після чого нападники почали втікати з місця події. Постраждала не розгубилася, побігла слідом за кривдниками та стала кликати на допомогу. На крик потерпілої відреагували перехожі, схопили одного з грабіжників та викликали поліцію.
«Правоохоронці встановили особу другого фігуранта та затримали його за місцем проживання. Обох чоловіків було доставлено у відділ поліції. Зловмисниками виявилися 19-ти та 20-річний місцеві жителі. У них було вилучено викрадене майно, - розповідає начальник Ізмаїльського відділу поліції полковник поліції Роман Галкін. - За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловікам повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину. В даний час вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу».
За скоєне зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі. Досудове слідство триває.
Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області