Портал в режимі тестування та наповнення

Постраждало двоє людей: поліцейські затримали водія автівки, який у стані спʼяніння скоїв ДТП у центрі Одеси

Опубліковано 15 лютого 2026 року о 09:27

Автопригода сталася вчора, 14 лютого, ввечері на нерегульованому перехресті вулиць Європейської та Малої Арнаутської.

Як зазначив начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Одеській області Дмитро Слюта, попередньо правоохоронці встановили, що під час руху 31-річний водій автомобіля «Range Rover» зіштовхнувся із автівкою «Mazda» під керуванням 63-річного чоловіка. «Range Rover» відкинуло на іншу смугу руху, де він зіткнувся ще із мопедом, за кермом якого був 17-річний хлопець.

Унаслідок ДТП постраждав неповнолітній мопедист та 49-річна пасажирка автомобіля «Mazda». Медики доправили їх до лікарні з різними травмами.

На місці автопригоди працювала слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод СУ ГУНП в Одеській області.

Правоохоронці перевірили всіх водіїв на стан спʼяніння, один із них, а саме 31-річний водій «Range Rover» був нетверезим.

У межах розпочатого провадження за ч. 2 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, якщо вони заподіяли потерпілому тяжке тілесне ушкодження) поліцейські затримали керманича «Range Rover» у процесуальному порядку. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Згідно із чинним законодавством, чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.

Встановлюються всі обставини події. Досудове розслідування триває.

Поліцейські вкотре закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема не сідати за кермо у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, не перевищувати дозволену швидкість, уважно слідкувати за дорожньою обстановкою. 

Одеське районне управління поліції № 1

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux