Портал в режимі тестування та наповнення
Поліцейський з Одещини Євгеній Боговик посів четверте місце на Чемпіонаті світу з пауерліфтигну
Опубліковано 09 листопада 2022 року о 10:30

Змагання проходили в місті Трнава, що в Словаччині, за участю близько семи тисяч спортсменів з різних країн.

Аби наш пауерліфтер зміг виїхати за кордон під час війни і представити Україну на світовій арені, керівництву поліції довелося докласти чимало зусиль. Євгеній виступив у дисципліні з жиму лежачи в категорії до 90 кілограмів і показав гідний результат, пожавши штангу вагою 190 кг. У турнірній таблиці, в якій були представлені здобутки 12-ти країн, поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 2 посів четверте місце. Зізнається: подужав те, що мав, але планував більше, тому прагне надолужити на Чемпіонаті світу, який проходитиме в 2023 році в Угорщині.

«Під час нагородження, коли я ніс прапор України, мене переповнювали почуття гордості за свою державу та власної гідності. Навколо панувало відчуття підтримки з боку спортсменів з інших країн», - розповів старший сержант поліції Овідіополя.

Пауерліфтингом Євгеній захоплювався з 16-ти років. Каже: це – сила та витривалість, які допомагають і в професії, і в цивільному житті, й закликає всіх до занять спортом. Він дає людям рух, здоров’я, життя, вміння ставити перед собою цілі і здобувати їх.

Вітаємо колегу з гарним виступом. Так тримати. І бажаємо успіхів на наступних змаганнях.

Довідково: Євгеній Боговик – майстер спорту міжнародного класу України з пауерліфтингу, десятикратний переможець України з пауерліфтингу в жимі лежачи. У 2020 році став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 100 кг, у 2021 році здобув 5 місце на чемпіонаті світу в Польщі у ваговій категорії до 100 кг.