Поліцейські розслідують обставини ДТП у Білгород-Дністровському районі, в якій загинув пасажир
Подія сталася вчора, 27 червня, ввечері в селі Шабо.
Попередньо слідчі встановили, що 35-річна жінка керувала легковиком BMW, в якому перебувало п'ять пасажирів.
Під час руху двоє молодиків, що перебували позаду на пасажирських сидіннях, через вікна перелізли на дах автомобіля.
Один з них, 21-річний, втративши рівновагу, впав на проїжджу частину та отримав тілесні ушкодження.
У кареті швидкої допомоги на шляху до лікарні він, на жаль, помер.
Водійка та інші пасажири легковика не постраждали.
Керманичку перевірили на стан сп’яніння — вона була твереза.
Як повідомив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський, поліцейські встановлюють повні обставини дорожньо-транспортної пригоди. Відомості про подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Нею кваліфікується порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого.
Поліцейські вкотре закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись ПДР та бути уважними. Не наражайте на небезпеку себе та оточення.
Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини