Портал в режимі тестування та наповнення

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом ДТП у Білгороді-Дністровському, внаслідок якої постраждав малолітній пішохід

Опубліковано 05 лютого 2026 року о 09:15

Автопригода сталася вчора, 4 лютого, ввечері, на вулиці Перемоги.

Як повідомив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський, попередньо встановлено, що 37-річний водій автомобіля «Subaru» допустив наїзд на 10-річного хлопця, який перетинав проїжджу частину дороги у невстановленому для цього місці.

Потерпілого доставили до медичного закладу з різними травмами. Водія перевірили на стан сп’яніння – він був тверезий.

Слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Мова йде про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяли потерпілому тяжке тілесне ушкодження.

У межах провадження буде проведено низку судових експертиз. Встановлюються повні обставини події.

Поліцейські вкотре закликають всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР. Зокрема, водіїв просимо уважно слідкувати за дорожньою обстановкою, а пішоходів – переходити дорогу по пішохідних переходах і в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості використовувати світлоповертальні елементи, щоб бути помітними.

Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux