Портал в режимі тестування та наповнення

Поліцейські привітали юних жителів Одещини з Міжнародним днем захисту дітей

Опубліковано 01 червня 2024 року о 20:15

Святкові заходи відбулися в усіх населених пунктах регіону – у школах, бібліотеках, парках, на дитячих майданчиках та інших різних локаціях.

Приміром, в Одесі у парку імені Тараса Шевченка маленьких жителів та гостей міста вітали поліцейські, рятувальники, медики, благодійники. З допомогою дорослих малеча перевтілювалася у представників різних професій, вивчала службові автомобілі, бавилася з собаками кінологів обласної поліції. У святкову програму увійшли виступи аніматорів, атракціони, дитячий концерт, катання на мотоциклах з байкерами, профорієнтаційні заходи із представниками технічного і поліцейського вишив та багато іншого.

Юні мешканці Пересипського району Одеси разом з поліцейськими святкували у парку «Зоряному». Діти бавилися на батутах, займалися патріотичним малюванням, ласували морозивом та фруктами.

А от діти з Приморського району, які мешкають у сім’ях зі складними життєвими обставинами або ж стоять на поліцейських обліках, провели час у дельфінарії, прогулялися узбережжям та поласували солоденьким.

Відвідали поліцейські і своїх підопічних з міського інтернату для дітей з вадами слуху. Вже багато років правоохоронці опікуються ними, і цього разу завітали до своїх юних друзів з корисними та смачними подарунками.

В усіх куточках області було влаштовано для діток активне дозвілля. А щоб святкування пройшло не тільки цікаво, а й з користю, їм заразом нагадали правила безпеки життєдіяльності.

«Попри війну, постійні повітряні тривоги, стреси, наші діти посміхаються. Такими щасливими їх роблять дорослі, які їх захищають, оберігають, навчають, підтримують і просто люблять. Я бажаю всім дітям міцного здоров’я, сімейного добробуту, наснаги гарно навчатися, знайти свій шлях у цьому житті, надійних друзів. Ви – майбутнє України, і я переконана, що воно буде щасливим», - підсумувала начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Вікторія Чалова.


Відділ комунікації поліції Одещини 

1 з 19
2 з 19
3 з 19
4 з 19
5 з 19
6 з 19
7 з 19
8 з 19
9 з 19
10 з 19
11 з 19
12 з 19
13 з 19
14 з 19
15 з 19
16 з 19
17 з 19
18 з 19
19 з 19

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux