Правопорушник заволодів більше 400 тисячами гривень вінничанина шляхом зловживання довірою чоловіка.
28-річний одесит, який працює на одному з найбільших ринків регіону, підтримував дружні стосунки з 36-річним підприємцем із Вінниччини. На початку жовтня потерпілий домовився зі знайомим про те, що той допоможе придбати йому товар на Одещині й відішле поштою. А на здійснення покупки перерахував 417 250 гривень. Як виявилося, товариш погодився, але наміру виконувати обіцянку не мав. Натомість замовив в одній із компаній доставки експрес-накладні, продемонстрував їх вінничанину, запевнивши його у тому, що відправив товар.
Постраждалий розповів поліцейським, що раніше він вже замовляв товар у такий спосіб і все було добре, тому й цього разу не переймався.
«Слідчі Одеського районного управління поліції № 2 під процесуальним керівництвом Чорноморської окружної прокуратури повідомили правопорушнику про підозру у заволодінні чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання довірою (шахрайство). Цей злочин передбачений ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Триває слідство», - зазначив начальник Одеського районного управління поліції № 2 Олександр Драган.
Поліцейські вкотре закликають громадян бути обачними і сплачувати кошти за товар тільки після його отримання.
Одеське районне управління поліції № 2