Поліцейські повідомили про підозру водію мопеда, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на пішохідку
За скоєне фігуранту загрожує позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.
Автопригода сталася у вересні, вранці, в одному з сіл Біляївської громади.
Під час досудового розслідування слідчі встановили, що 32-річний водій мопеда не обрав безпечної швидкості руху та здійснив наїзд на 67-річну жінку, яка перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.
Пішохідку доставили до лікарні. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, потерпіла отримала тілесне ушкодження середнього ступеня тяжкості у вигляді перелому плечової кістки.
Керманич в автопригоді не постраждав. Перевірка на стан сп’яніння показала, що рівень алкоголю в його організмі перевищує допустиму норму.
Зібравши достатню кількість доказів, слідчі повідомили чоловіку про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що заподіяло потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Згідно із санкцією ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, підозрюваному загрожує позбавлення волі до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до п’яти років.
У рамках провадження поліцейськими призначено низку судових експертиз. Досудове розслідування триває.
Правоохоронці вкотре закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР. Зокрема, просимо водіїв за жодних обставин не сідати за кермо у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, дотримуватися такого швидкісного режиму, щоб вчасно зреагувати на її зміни.
Одеське районне управління поліції № 2