Портал в режимі тестування та наповнення

Поліцейські повідомили про підозру 38-річному одеситу в жорстокому поводженні з собакою

Опубліковано 25 липня 2025 року о 13:00

За скоєне фігуранту загрожує позбавлення волі.

Нагадаємо, що повідомлення про подію надійшло до поліції декілька днів тому від очевидців, які стали свідками того, як чоловік на одному з пляжів в Одеському районі намагався втопити собаку.

Того ж дня поліцейські розпочали кримінальне провадження. У ході досудового розслідування слідчі встановили, що житель Одеси прийшов на пляж із собакою свого знайомого. Під час купання в морі чоловік кілька разів силоміць затягував тварину на глибину. Завдяки втручанню небайдужих громадян собаку вдалося врятувати.

Працівники відділення поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 2 доставили тварину до ветеринарної клініки, де їй діагностували набряк легень. Наразі собака перебуває під наглядом спеціалістів.

Пояснити мотиви своїх дій фігурант не зміг.

Слідчі поліції зібрали достатньо доказів та під процесуальним керівництвом Доброславської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру в жорстокому поводженні з тваринами, що належать до хребетних, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, вчиненні активним способом. Санкція ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до восьми років. 

Досудове розслідування триває. 

Одеське районне управління поліції № 2


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux