Поліцейські Одещини розпочали місячник безпеки дорожнього руху
Профілактичні заходи під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги» проводяться на території всієї області. Їхня мета – зменшити рівень аварійності та запобігти травмуванню людей у дорожньо-транспортних пригодах.
Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Олександр Довбиш, у рамках кампанії збільшено кількість екіпажів груп реагування патрульної поліції на найбільш аварійних ділянках доріг.
Поліцейські посилили контроль за дотриманням правил дорожнього руху всіма його учасниками.
Водіям наголошують, що найчастішими причинами ДТП є керування транспортними засобами у стані сп’яніння, перевищення швидкості, порушення правил обгону, проїзду перехресть, пішохідних переходів. Закликають бути відповідальними і не наражати на небезпеку себе та оточення.
Велика профілактична робота проводиться і з тими, хто є найбільш уразливим на дорозі, – пішоходами, велосипедистами та кермувальниками мототранспорту. Їм поліцейські нагадують, зокрема, про важливість використання світловідбивальних елементів у темну пору доби, користування мотошоломами.
Батьків поліцейські закликають відповідально ставитися до безпеки своїх дітей: навчати їх основ дорожньої грамотності, контролювати та власним прикладом формувати культуру безпечної поведінки.
Безпека на дорозі – це турбота кожного.
Дотримуйтесь правил, будьте уважними, піклуйтесь про себе та не наражайте на небезпеку інших.
Відділ комунікації поліції Одещини
