Портал в режимі тестування та наповнення

Подільські поліцейські затримали місцевого мешканця за підозрою у незаконному заволодінні майном відвідувачки перукарні

Опубліковано 15 червня 2020 року о 10:41

Зараз він притягується до відповідальності за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України.

Постраждала розповіла поліцейським, що залишила свою сумочку на лавочці, а її відсутність виявила, коли потрібно було розрахуватися за отримані послуги. За словами заявниці, в сумці, крім гаманця з п’ятьмастами гривнями, знаходилися банківські картки та документи.

Майстрині перукарні помітили чоловіка, який нібито лише зазирнув у приміщення. За описом співробітники групи реагування патрульної поліції невдовзі затримали його і доставили до територіального відділу поліції.

«Правопорушником виявився 27-річний раніше судимий за майнові злочини подільчанин. Сумочка потерпілої була у нього. Майно, про пропажу якого заявила жінка, було в наявності, за винятком двохсот гривень, які чоловік встиг витратити у найближчому кафе, - повідомив начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко. - Вирішується питання про оголошення фігуранту підозри, за вчинене він може знову опинитися за ґратами на строк до трьох років».

Подільський відділ поліції в Одеській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux