Подарувати людям надію на порятунок: поліцейські Одещини долучилися до благодійної акції зі здачі крові
Донорська кров буде використана для цивільних громадян і військових, які постраждали внаслідок агресії російських військ, та для інших пацієнтів лікарень.
Цього разу донорами стали представники різних державних організацій, зокрема співробітники Подільського районного управління поліції. Забір крові здійснювали медики Одеської обласної станції переливання крові.
«Ми усвідомлюємо, що кожна крапля крові може врятувати чиєсь життя, і наш громадянський обов’язок – підтримати людей, які потребують такої допомоги. Закликаю всіх, кому дозволяє здоров’я, долучатися до донорського руху. Можливо, саме ваша кров стане для когось рятівною», - зазначив начальник сектору кадрового забезпечення Подільського районного управління поліції Артем Мамалига, який взяв участь у благодійній ініціативі.
Подільське районне управління поліції Одещини