Портал в режимі тестування та наповнення
Одеський спецпризначенець Сергій Русінко у складі збірної команди України виборов два призових місця у Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу
Опубліковано 15 травня 2023 року о 17:45

Змагання пройшли 11-14 травня в місті Стражське, що в Словаччині, за участі майже 300 спортсменів з 15 країн світу.

Учасники випробовували свою силу та майстерність у різних вікових і вагових категоріях та визначених регламентом змагань розділах. Спортсмени збірної команди України під керівництвом головного тренера, одеського “динамівця” Віталія Чебана загалом вибороли 18 медалей: сім золотих, вісім срібних та три бронзових, зайнявши перше місце в загальнокомандній категорії.

Свій вклад у перемогу зробив і 29-річний рядовий поліції Сергій Русінко, що в запеклій боротьбі відстояв честь країни та посів почесне друге місце у ваговій категорії до 70 кг у розділі “клоз-контакт” (боротьба в стійці) та третє - в розділі “фулл-контакт”.

“Я виклався на повну, і з гордістю за свою країну тримав жовто-блакитний прапор під час нагородження. В планах - продовжувати тренування і наступного разу принести Україні “золото”, - поділився емоціями спецпризначенець.

Свій спортивний шлях Сергій розпочав у 10-річному віці. Він брав участь у різноманітних обласних, всеукраїнських змаганнях, а вже маючи чималу кількість спортивних здобутків у 2018 році виграв чемпіонат Європи з комбат дзю-дзюцу та отримав звання майстра спорту міжнародного класу. Однак не зупинився на цьому й у 2019 році став чемпіоном світу.

Нещодавно Сергій Русінко вирішив пов'язати своє майбутнє із правоохоронними органами та направити свою силу, відвагу й цілеспрямованість на захист жителів Одещини. Наразі він проходить службу у батальйоні поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області й продовжує тренуватися та відстоювати честь нашої держави на світовій арені.

Вітаємо колегу та бажаємо нових досягнень як на спортивному, так і робочому полях!