Портал в режимі тестування та наповнення
Одеський поліцейський спецпризначенець Володимир Шманов став двократним переможцем Четвертого Всеукраїнського кубку «Академії спорту» з плавання
Опубліковано 16 листопада 2023 року о 09:15

Змагання пройшли в Одесі 11-12 листопада за участю 232 плавців з 11 команд із Києва, Миколаєва, Кривого Рогу, Черкас та Одеси.

Володимир посів I місце у запливі на дистанцію 50 метрів, яку подолав за 26.6 секунд, увійшовши в ТОП-12 абсолютних результатів змагань. Ще одне I місце він виборов на дистанції 100 метрів, виконавши комплексне плавання за 1.09 секунд.

На перше своє тренування з плавання Володимир потрапив у п’ятирічному віці. Батьки привели його в один із одеських фітнес-клубів так би мовити для здоров’я. З часом у нього з’явився інтерес до плавання, який привів його у великий спорт.

Володимир став кандидатом у майстри спорту з тріатлону (плавання, їзда на велосипеді та біг), багаторазовим чемпіоном та призером України з тріатлону, акватлону та плавання в естафеті, переможцем і призером Кубка Балтії і Балтійських країн. Представляв Україну на ISF Triathlon World Schools Championship (2015, Versaille, France) та ETU TRIATHLON JUNIOR CUP and ETU TRIATHLON YOUTH EUROPEAN (2016, Riga, Latvia).

Ще одним досягненням Володимира стала перемога на міжнародних змаганнях з плавання на відкритій воді "Oceanman Odessa 2021" на дистанції 1 км.

Минулого року спортсмен вирішив вступити до лав правоохоронних органів, пішов здобувати фахову освіту в Одеському державному університеті внутрішніх справ та служити до батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області, адже зрозумів, що саме тут його вольовий характер, постійна жага до перемоги та фізична підготовка стануть у пригоді.