Одеські поліцейські встановлюють обставини ураження струмом підлітка
Подія сталася сьогодні, 25 червня, в Хаджибейському районі.
14-річного хлопця з опіками на одній із вулиць, неподалік залізничних колій, виявив чоловік, який їхав повз. Він доставив юнака до лікарні, де йому надається необхідна допомога.
За попередньою інформацією правоохоронців, хлопець приїхав до обласного центру із Великодолинської громади Одеського району та отримав ураження струмом під час перебування на залізничних коліях.
Наразі всі обставини події зʼясовують співробітники територіального підрозділу поліції.
Правоохоронці вкотре наголошують: залізниця – це зона підвищеної небезпеки. Напруга в контактній мережі над об’єктами залізниці сягає 27 500 вольт. Для отримання удару струмом не обов'язково торкатися дротів – достатньо наблизитися до них.
Закликаємо батьків постійно пояснювати це дітям та контролювати їхнє дозвілля, особливо зараз, під час літніх канікул. Молодь просимо бути свідомою, не ходити по коліях, не підніматися на дахи вагонів, не чіплятися за них під час руху і не наражати себе на смертельну небезпеку.
Одеське районне управління поліції № 1