Портал в режимі тестування та наповнення

Одеські поліцейські встановлюють обставини ДТП, в якій травмовано пішохідку

Опубліковано 17 березня 2025 року о 18:43

Автопригода сталася сьогодні, 17 березня, близько 15-ї години на Фонтанській дорозі.

Як зазначив начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Одеській області Дмитро Слюта, попередньо встановлено, що 39-річний водій автомобіля «KIA» скоїв наїзд на 83-річну жінку, коли вона перетинала проїжджу частину дороги в невстановленому місці. 

Потерпілу доставили до лікарні з переломом ноги.

Водія перевірили на стан спʼяніння – він був у тверезому стані.

На місці працювали слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод ГУНП в Одеській області та патрульні. Слідчі продовжують встановлювати повні обставини події. Вирішується питання щодо внесення відомостей до  Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вкотре закликаємо громадян неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Зокрема, пішоходів – переходити проїжджу частину лише у встановлених місцях, впевнившись, що керманичі транспортних засобів зупинились і надають вам перевагу, а водіїв – уважно слідкувати за дорожньою обстановкою і дотримуватися такої швидкості, щоб зуміти вчасно відреагувати на її зміни.

Одеське районне управління поліції № 1

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux